Marmaracık Video
Resimler
Faydalı Linkler
Tekirdağ Valiliği
Çorlu Kaymakamlığı
Çorlu Belediyesi
T.C. Başbakanlık
Kamu İhale Kurumu
Marmaracık FotoğraflarıAlbum:
Belediye Başkanı


Album:
Marmaracık Belediyesine ziyarette gelenler


Album:
Marmaracık Belediyesine ziyarette gelenler


Album:
Belediye Başkanı


Album:
Belediye Başkanı
Yeşiltepe Spor'dan Başkanımız Sayın Hüseyin Bulut'a Ziyaret
Yeşiltepe Spor'dan Başkanımız Sayın Hüseyin Bulut'a Ziyaret

U15 ligi B Grubu Tekirdağ şampiyonu olan Yeşiltepe Spor, Marmaracık Belediye Başkanı aynı zamanda Ergene AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Bulut’u şampiyonluk kupalarıyla makamında ziyaret etti.Bu şampiyonlukla Ergene İlçesi’nin ilk resmi şampiyon futbol kulübü ve takımı olan Yeşiltepe Spor Kulübü, Tekirdağ İli’ni ve Ergene İlçesi’ni Türkiye Şampiyonası’nda temsil etmeye hak kazandı. Ergene Belediye Spor Altyapı Koordinatörü , Yeşiltepe Spor Kulübü’nün Altyapı Teknik Sorumlusu ve 2. Başkanı olanBiray Sadık:”Rakipleriyle 20 maç yapan takımımız ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti.Takımımız kurulalı bir buçuk yıl gibi bir zaman olmasına rağmen ciddi başarılar elde ettik.Grubumuz en fazla gol atan ve en az gol yiyen takım olma özelliğinin yanı sıra en centilmen ve en başarılı takım olmaya da hak kazandı.Bu süreçte bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Marmaracık Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Bulut’a teşekkürlerimizi sunmak için geldik.”dedi.Bulut ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Yeşiltepe Spor takımının elde ettiği başarılarla gurur duyduğunu söyleyen Başkan:”İlimizi ve ilçemizi Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek olan bu disiplinli ve başarılı sporcularımızı çalışmalarından dolayı gönülden kutluyorum.Onlara bu zorlu yolda her türlü engelleri aşmaları için destek veren hocalarının da emekleri ortadadır.İnşallah Yeşiltepe Spor kısa sürede daha büyük başarılara imza atacaktır.Şampiyon olmalarından dolayı tüm sporcularımızı tebrik ediyorum." dedi.Ziyaretin ardından Marmaracık Belediye Başkanı Hüseyin Bulut ve Ergene AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Özcan sporculara başarılarından dolayı altın hediye etti.Fotoğraf çekimiyle ziyaret son buldu.

Başkanımz Dünya Gümrük Günü Etkinliğine Katıldı
Başkanımz Dünya Gümrük Günü Etkinliğine Katıldı

26 Ocak Dünya Gümrük günü nedeniyle Avrupa Serbest Bölgesi İdari binada tören düzenlendi.İdari binada düzenlenen etkinliğe Marmaracık Belediye Başkanımız Hüseyin Bulut, Ergene Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hürmet Yedek, Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Erdem, Ergene İlçe Nüfus Müdürü Siyamettin Bayram,Ergene İlçe Jandarma Komutanı Erkan Çınar, Avrupa Serbest Bölge Gümrük Müdürü Mehmet Şensoy, Avrupa Serbest Bölge Müdürü Eyyüp Daşkın ve çok sayıda personel katıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinlikte açılış konuşmasını Gümrük Müdürü Mehmet Şensoy yaptı.Avrupa Serbest Bölge Müdürü Eyyüp Daşkın'ın konuşmasıyla devam eden törende Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nı tanıtan sinevizyon  gösterisi izlendi.26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolayısıyla Gümrük Müdürü Mehmet Şensoy günün anlam ve önemine ilişkin plaketi Marmaracık Belediye Başkanı Hüseyin Bulut'a takdim etti.Daha sonra protokol konuklar için hazırlanan kokteyle katıldı. Marmaraık Belediye Başkanı Hüseyin Bulut:"Gümrük İdareleri bilindiği gibi ülkelerin girenler çıkanlar açısından, ülkeler hakkında kanaat oluşumuna olumlu ya da olumsuz vesile olan mekanlardır.Bu yüzden bu işe emek veren herkesin 26 Ocak dünya Gümrük Günü'nü kutluyorum." dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun!
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun!

Marmaracık Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Bulut 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında Başkanımız:"Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan gazetecilerin olmadığını düşündüğümüzde pek çok şeyden haberimizin olmayacağını unutmamalıyız. Bize pek çok faydalar sağlayan basın mensupları zor şartlara rağmen çalışmaya devam ediyorlar. Bizler yöneticiler olarak onlara çalışma hayatlarında kolaylıklar sağlamak zorundayız. Gerek ulusal basın temsilcilerimiz, gerekse yerel basın mensuplarımız ülkemizde gelişen haberleri yayın organlarına taşıyarak, vatandaşların bilgilenmesini sağlıyorlar. Yaptıkları çalışma ile bazen bir kamu görevlisi, bazen de dertlerini anlatan bir vatandaş olabiliyorlar. Kısaca basın mensupları bizler için bir köprü görevi yapıyor. Böyle önemli bir görevi yerine getiren basın kuruluşlarımızın tüm çalışanlarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü gönülden kutluyorum."dedi.

Marmaracık Belediye Başkanı Hüseyin Bulut Velimeşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ndeki Yenileme Çalışmalarını Yerinde İzledi
Marmaracık Belediye Başkanı Hüseyin Bulut Velimeşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ndeki Yenileme Çalışmalarını Yerinde İzledi

Marmaracık Belediye Başkanı Hüseyin Bulut Velimeşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ne yeni kazandırılan atölye ve laboratuvarları okul tarafından düzenlenen etkinlik dolayısıyla yerinde inceledi. Okul bünyesine kazandırılan alanları tanıtmak için gerçekleştirilen etkinliğe Ergene İlçe Kaymakamı  Fatih Kızıltoprak’ı temsilen eşi İlke Kızıltoprak , Marmaracık Belediye Başkanı Hüseyin Bulut, Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Erdem, belde belediye başkanları, çok sayıda okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu  ardındanİstiklal Marşının okunmasıyla başlayan etkinlik daha sonra Okul Müdürü Eşref Hızlı ve Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Erdem’in konuşmalarıyla devam etti.Gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerin daha iyi eğitim alabilmesi için ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını vurgulayan Velimeşe Kız Teknik ve Meslek Lisesi Okul Müdürü Eşref Hızlı: “Bu hizmetlerin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi. Yenilenen alanları tanıtan slayt gösterisinin ardından okulda yapılan yenilikleri birlikte inceleyen protol, yapılan çalışmaları takdir etti. Yapılan yenilikleri inceleyen İlke Kızıltoprak okulun faaliyetleri hakkında öğretmenlerden bilgi alarak, eğitimin insan hayatında çok önemli bir yer tuttuğunu vurguladı. Başkan Hüseyin Bulut eğitim alanında Velimeşe Beldesi’nde atılan bu adımı takdire şayan bulduğunu belirterek:” Ergene ilçemiz sınırlarında kalan Velimeşe’mizdeki gibi tüm okullarımızda da bu yenileme çalışmalarını görmek istiyoruz. İlerleyen zamanda en büyük gücümüz olan çocuklarımız için daha güzel projelerle halkımıza hizmet edeceğiz. Bu güzel ve başarılı faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde şüphesiz pek çok kişinin emeği var. Bu yenileme ve düzenleme çalışmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “dedi.

Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer ERDEM ve Ergene İlçe Nüfus Müdürü Siyamettin BAYRAM Baskanımız Hüseyin BULUT'u Ziyaret Ettiler
Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer ERDEM ve Ergene İlçe Nüfus Müdürü Siyamettin BAYRAM Baskanımız Hüseyin BULUT'u Ziyaret Ettiler

Ergene İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer ERDEM ve Ergene İlçe Nüfus Müdürü Sayın Siyamettin BAYRAM Marmaracık Belediye  Başkanımız Sayın Hüseyin BULUT'u makamında ziyaret ettiler.

Başkanımız Sayın Hüseyin Bulut'tan Yeni Yıl Mesajı
Başkanımız Sayın Hüseyin Bulut'tan Yeni Yıl Mesajı

2014 yılının tüm insanlığa sevgi ve barış getirmesi temennisinde bulunan Başkanımız mesajında:"Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2014 sizlere sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin, tüm halkımızın yeni yılı kutlu olsun."dedi.

Başkanımız Hüseyin Bulut Mehmet Akif Ersoy'u Ölümünün 77. Yılında Andı
Başkanımız Hüseyin Bulut Mehmet Akif Ersoy'u Ölümünün 77. Yılında Andı

Marmaracık Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Bulut İstiklal Marşı şairi Mehmet Akif Ersoy'unTürk milletinin yetiştirdiği en mühim ve büyük değerlerinden biri olduğunu belirtti.Başkan Bulut Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 77. yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı.Bulut mesajında, "Akif, Türk edebiyat tarihine ölmez mısralar sokan büyük şair olmasından da öte 'vatanperverliği' ve 'adamlığı' ile örnek bir şahsiyettir. Hayatının ve mücadelelerinin her aşaması 'İyi bir Müslüman nasıl olur?', 'İyi bir vatanperver nasıl olur?' sorularının cevabıdır" dedi.Mehmet Akif'in çok iyi bir şekilde anlaşılması gerektiğini belirten Bulut"Mehmet Akif dünyanın hiçbir yerinde hiçbir şaire nasip olmamış, kısmet olmamış bir ayrıcalığa mazhar olmuştur. Akif modern zamanlarda örneğine çok az rastlayabileceğimiz vefa, sabır, irade, iman, kanaat, tevazu, ahde vefa, kadirşinaslık, hamiyetperverlik, cesaret, inançlarına ve sözüne sadakat, sportmenlik, muallimlik, vatanperverlik, çalışkanlık ve daha nice hayatından örneklerle somutlaştırabileceğimiz Müslüman Türk'ün ortak karakterini şahsında toplamış bir mefküre, bir dava, bir iman abidesidir. Genç neslimiz büyük şairimiz Mehmet Akif gibi bir kaynaktan sürekli beslenmeli. Mehmet Akif her yönüyle çocuklarımıza ve gençlerimize anlatılmalı, nesillerimizin gönüllerini beslemelidir.Milli şairimizin kişiliği, ruh dünyası, millet sevgisi, mücadele azmi ve bağımsızlık aşkı her zaman bizlere ışık tutmaya devam edecektir. Değerli vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u ebediyete intikalinin 77. yıl dönümünde saygıyla ve rahmetle anıyorum." dedi.

Ergene Bulgaristan Göçmenleri Derneği'nden Başkanımız Hüseyin Bulut'a Ziyaret
Ergene Bulgaristan Göçmenleri Derneği'nden Başkanımız Hüseyin Bulut'a Ziyaret

Ergene Bulgaristan  Göçmenleri Derneği mensupları Marmaracık Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Bulut'u makamında ziyaret etti.Dernek faaliyetleri hakkında istişare yapan dernek mensupları ve Başkanımız daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çorlu Kırım Türkleri Yardımlaşma Derneği'nden Başkanımıza Ziyaret
Çorlu Kırım Türkleri Yardımlaşma Derneği'nden Başkanımıza Ziyaret

Çorlu Kırım Türkleri Dernek Başkanı İsmail Tonguç Marmaracık Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Bulut'u ziyaret etti.

Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanımız Hüseyin Bulut'u Ziyaret Etti
Çorlu Gazeteciler Derneği Başkanımız Hüseyin Bulut'u Ziyaret Etti

Çorlu Gazeteciler Derneği mensupları Başkanımız Hüseyin Bulut'u makamında ziyaret etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yel ve Başkanımız Hüseyin Bulut Ergene'de Vatandaşları Ziyaret Etti
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Yel ve Başkanımız Hüseyin Bulut Ergene'de Vatandaşları Ziyaret Etti

Her gün düzenli olarak Tekirdağ ve ilçelerini gezen Tekirdağ AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Yel bu kez Ergene İlçesi'ndeki mahalleleri ziyaret etti.İlk olarak Ergene'de faaliyete başlayan günlük bir gazeteye "Hayırlı olsun." demek için Marmaracık'a gelen Mustafa Yel'e burada Başkanımız Hüseyin Bulut eşlik etti.Daha sonra AK Parti Ergene İlçe teşkiltına geçen Yel ve Bulut burada partililerle bir araya geldi.Mustafa Yel'in birlik ve beraberlik içinde hareket etmenin önemine vurgu yaptığı kısa toplantı sonrasında partililer Ulaş, Kırkgöz, Esenler, Vakıflar, Misinli, İğneler, Pınarbaşı, Paşaköy mahallelerinde vatandaşların sorunlarını dinledi.Esnaf ve vatandaşlar tarafından yapılan ziyaretlerin son derece olumlu karşılandığına vurgu yapan Başkan Bulut:"Bizler içerisinde bulunduğumuz bölgenin sorunlarını çok iyi biliyoruz, halkımızla bir araya gelerek çözüm yollarını konuşuyoruz.Bu ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam edecektir."şeklinde konuştu.

Başkanımıza Mesaj
Hava Durumu
Beldemizden naklen


Sayfa oluşturulma süresi: 0.03 saniye - 78 Sorgu 372,047 Tekil Ziyaretçi